Promedis Group olarak devamlı büyüyen ve gelişen organizasyonumuzu başarıya taşıyan, dinamik ve kendini geliştirmeyi seven çalışanlarımıza sürekli yatırım yapıyor, zengin ve çeşitli deneyim ortamları yaratıyoruz. Siz de Promedis Group ailesine dahil olmak ve bize değer katmak için açık pozisyonlarımızı Kariyer.net sitesi üzerinden takip edebilir veya özgeçmişlerinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlarımız :
Şu an için herhangi bir açık pozisyonumuz bulunmamaktadır.

Staj İmkanları :
Stajyerliği, eğitim öğretim süreci boyunca öğrenilen bilgi ve teoriyi, profesyonel bir ortamda pratik uygulamaya çevirebilecek deneysel öğrenme yolu olarak görüyoruz. İşveren olarak stajyer yeteneklerini yönlendirme, eğitme ve değerlendirmeye çalışıyor ve stajyerlerimizi firmamızdan uygulamalı deneyime sahip ve planladığı kariyer alanında profesyonel bağlantılar kurmuş bir şekilde firmamızdan uğurlamayı hedefliyoruz. Bu bağlamda özellikle zorunlu stajlara ve biyomedikal kökenli taleplere öncelik vererek stajyer alımlarında bulunuyoruz. Yaz dönemi stajyer alımlarımız Şubat-Mart-Nisan aylarında tamamlanmaktadır. 
Üzülerek 2020 ve 2021 seneleri için mevcut COVID-19 pandemisi durumu sebebi ile stajyer alımlarımızı durdurmuş olduğumuzu bildirmek isteriz.