Promedis Group markası, 30 yıla yakın süredir Türk sağlık sektöründe önemli bir yere sahip olan Pi Medikal’in deneyim ve tecrübelerinden beslenip, bu deneyimi yaratıcı teknoloji ve yaklaşımlar ile birleştirerek sağlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak üzere kurulmuştur. Türkiye’deki çok uluslu firmalara efektif bir çözüm ortağı olabilmek, aynı zamanda Türkiye’de faaliyet göstermeyen büyük firmaların da temsilciliğini yapıp, hizmet kalitesini üst düzeyde tutarak sağlık sektöründe bölgedeki önemli oyunculardan biri olma gayesiyle yola çıkmıştır.

Promedis Group; proje planlama, medikal cihaz planlama, alım ve kurulum, medikal gaz sistemleri tasarım ve uygulama, proje yönetimi ve tamamlayıcı danışmalık hizmetleriyle profesyonel, güvenilir ve gelişmelere hızla adapte olabilen proje ortağınızdır. Bununla beraber Promedis, dünya çapında isim yapmış, kendi alanında lider üretici ve servis sağlayıcı firmalarla yıllardır süre gelen ortaklıklarından edindiği tecrübelerine ek olarak yeni stratejik, değeri yüksek temsilciliklerle de ürün yelpazesini geliştirmektedir.

Ürün yelpazesine Koreli dünya devi Samsung’un ultrasonografi ve dijital röntgen, Ziehm C Kollu Skopi ve Koelis MR füzyon prostat biyopsi sistemlerini de ekleyen Promedis Group, alanında uzman Midmark, Leisegang, Promotal, Gimmi, Acutronic, Schaerer Medical, Guldmann ve Novak M gibi temsilcilikleriyle beraber kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Promedis Group İstanbul, Ankara, İzmir ofisleri ve 80’e yakın çalışanı ile son 30 senedir yaptığı gibi müşterilerinin proje, satış, satış sonrası teknik servis hizmetleri ve eğitim konularında tercih ettiği çözüm ortağı olmaya devam etmekte ve hem Türkiye hem de bölgede pazarın bilinen, güvenilen ve tercih edilen en büyük çözüm ortaklarından biri olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.


“Tercih ettiğiniz çözüm ortağınız”

Promedis olarak, başarının müşterilerimizin bize duyduğu güven ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bunun için her gün “tercih ettiğiniz çözüm ortağınız” olarak planlama, yatırım ve sonrasında yatırımınızın korunması amacı ile sizinle omuz omuza verip uzun vadeli değer yaratmak için çalışıyoruz.